Главная » 2022 » Июль » 25 » Ключові деталі підписаної зерновї угоди
10:13
Ключові деталі підписаної зерновї угоди

1.Інспекційні групи будуть створені в Туреччині. Інспекційні групи в Туреччині складатимуться з представників усіх Сторін та ООН.

2.Судна здійснюватимуть транзит до портів України та заходитимуть у порти України згідно з графіком, затвердженим СКЦ, після перевірки суден інспекційною групою. Основним обов’язком інспекційних груп буде перевірка відсутності несанкціонованих вантажів і персоналу на борту суден, які прямують до українських портів або виходять з них. Уся діяльність в українських територіальних водах здійснюватиметься під владою та відповідальністю України.

3.Сторони не здійснюватимуть жодних нападів на торгові судна та інші цивільні судна і портові споруди, які беруть участь у цій Ініціативі. У разі необхідності розмінування, мінний тральщик іншої країни, за погодженням Сторін, очищатиме підходи до українських портів, якщо це необхідно.

Торговельні судна будуть попередньо зареєстровані в СКЦ, з перевіркою їх даних та підтвердженням їх портів завантаження, тісно співпрацюючи з адміністрацією порту. Під час проходження суден здійснюватиметься технічне спостереження. Судна рухатимуться морським гуманітарним коридором, узгодженим усіма сторонами.

4.Для запобігання будь-яким провокаціям та інцидентам рух суден, що прямують морським гуманітарним коридором, контролюватиметься Сторонами дистанційно. Жодні військові кораблі, літаки, безпілотні літальні апарати (БПЛА) не можуть наближатися до морського гуманітарного коридору ближче, ніж на відстань, узгоджену СКЦ, без дозволу СКЦ та після консультацій з усіма Сторонами.

5.Якщо на судні, що проходить транзитом морським гуманітарним коридором, виникають будь-які підозрілі дії, недотримання правил цієї операції чи надзвичайні ситуації, залежно від його розташування, за рішенням СКЦ та відповідно до міжнародного морського права Сторони нададуть необхідну допомогу екіпажу або проведуть перевірку на предмет гарантій безпеки. Усі торговельні судна, які беруть участь у цій Ініціативі, підлягають інспекції, яку проводить інспекційна група в гаванях, визначених Туреччиною, на вході/виході до/з Турецької протоки.

6. Ця ініціатива залишатиметься чинною протягом 120 днів із дати підписання всіма Сторонами та може автоматично продовжуватися на такий самий період, якщо одна зі Сторін не повідомить інші про намір припинити дію Ініціативи або змінити її.

Источник: https://t.me/BarvaInvest/973

Категория: РЕГУЛЯТОРНАЯ ПОЛИТИКА | Просмотров: 122 | Добавил: admins_1 | Теги: Угода, зерно, ООН, Україна | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]