Главная » 2022 » Март » 30 » ЩО СТАЛО З ГЛОБАЛЬНИМИ ЛАНЦЮГАМИ ПОСТАЧАННЯ ЗА МІСЯЦЬ ВІЙНИ В УКРАЇНІ?
09:38
ЩО СТАЛО З ГЛОБАЛЬНИМИ ЛАНЦЮГАМИ ПОСТАЧАННЯ ЗА МІСЯЦЬ ВІЙНИ В УКРАЇНІ?

Також стало відомо, що Німеччина замовляє плавучі установки для зберігання та регазифікації (FSRU), щоб відмовитися від На це запитання спробував відповісти автор публікації у Splash247.com. Після вторгнення РФ в Україну особливо турбулентними стали глобальні ринки сировини.

Наприкінці минулого тижня стало відомо про намір США поставити до Європи 10 млн тонн СПГ, що відповідає 14% загального експорту скрапленого газу зі Сполучених Штатів. Це лише один крок, але він, вочевидь, показує, що Європейський Союз має намір якнайшвидше відмовитися від російських вуглеводнів.

США також заявили, що до 2030 року зможуть поставляти для європейців по 35 млн СПГ кожні 12 місяців.

російського газу, що постачається по трубопроводах. Дві енергетичні компанії, RWE і Uniper, завершують укладання контрактів на фрахтування трьох FSRU, які можуть бути використані для імпорту скрапленого природного газу (LNG) безпосередньо до Німеччини вже наступної зими.

З іншого боку, Індія оголосила про плани подвоїти кількість коксівного вугілля, яке імпортує з Росії. Про це повідомив міністр металургії Рамчандра Прасад Сінгх на конференції в Нью-Делі.

Судна, що перевозять 1,06 млн тонн коксівного та енергетичного вугілля, мають доставити паливо в індійські порти цього місяця. За інформацією консалтингової компанії Kpler, це найбільші обсяги з січня 2020 року. Також стало відомо, що протягом наступних двох тижнів до російських портів мають зайти ще 400 суден. Про намір збільшити імпорт вугілля з РФ заявили ще Китай, Японія, Південна Корея та Тайвань.

За даними Sea/, зараз в російських водах перебуває 489 торгових суден, хоча тиждень тому їх було 637. 80% тих кораблів, що зараз знаходяться біля узбережжя РФ, прибули туди минулого тижня. Це доволі мале число, вважають аналітики. Адже найбільша активність у російський територіальних водах спостерігалася 8 січня ц. р., коли там одночасно перебували 814 суден.

Крім того, фахівці зазначають, що Росія чимдалі частіше вимикає на своїх танкерах автоматичні системи ідентифікації (AIS). Таким чином, їх можна сплутати з суднами із Венесуели чи Ірану, власники яких роблять те ж саме.

За минулий тиждень ізраїльська морська платформа штучного інтелекту Windward зафіксувала щонайменше 33 випадки так званої «темної активності», що більш ніж вдвічі більше, ніж за той самий період минулого року.

Тим часом важливе портове місто Маріуполь в Україні знищено російськими обстрілами та бомбардуваннями. Раніше були повідомлення про мінування акваторії Чорного моря, яке здійснили російські окупанти. Зараз стає зрозуміло, що проведено воно вкрай не фахово навіть з військової точки зору. Так, представники країни-агресора заявляли, що кілька морських мін зірвало, і вони почали дрейфувати убік українських портів. Але принаймні одна міна допливла вже до берегів Туреччини! Мешканці Стамбула почули гучний вибух, коли на північ від Мегаполісу турецькі військові її знешкодили.

Источник: https://logist.fm/news/shcho-stalo-z-globalnimi-lancyugami-postachannya-za-misyac-viyni-v-ukrayini

Категория: ЛОГИСТИКА | Просмотров: 153 | Добавил: admins_1 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]